КУПУЙ ONLINE

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЗАМОВЛЕННЯ АВТО!

Використовйте вільний час з користю. Обирайте та замовляйте нове авто з наявних на складі або створіть своє унікальне авто для замовлення у виробництво. У зв'язку з введенням обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19), компанія «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів Skoda в Україні прийняла рішення про можливість замовлення і покупки автомобілів в online. Ми пропонуємо Вам нові можливості!

Eurocar Finance

Ексклюзивна пропозиція з фінансування автомобілів ŠKODA завдяки спеціальним програмам, розробленим ТОВ «Єврокар» спільно з банками-партнерами

Шановні відвідувачі!

У зв'язку з введенням обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19), компанія «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів Skoda в Україні - прийняла рішення про можливість замовлення і покупки автомобілів в online.

В умовах карантину пропонуємо скористати­ся послугою онлайн замовлення.​ Зараз​ для придбання авто­мобіля немає необхід­ності приїжджати в салон, необхідно вико­нати наступні дії:

  1. Підібрати модель, модифікацію і колір автомобіля на сайті, скориставшись зручним онлайн-конфігуратором* або перейти на са­йт Авторизованого Ди­лера у вашому регіон­і.
  2. Заповнити заявку і оформити замовлення автомобіля через онла­йн-форму.
  3. Менеджер Авторизованого Дилера зв'яжеться з Вами для уточнення замовлен­ня, підбору автомобіля в наявності на складі або замовлення у виробництво, оформлен­ня рахунку на оплату.
  4. Здійснити оплату отр­иманого рахунку.
  5. Менеджер Авторизованого Дилера зв'яжеться з вами і узгодить час, дату і місце передачі авто­мобіля.

* Зазначена у Конфігураторі ціна є рекомендованою роздрібною ціною, яка є інформативною та орієнтовною. Поточна ціна і детальні технічні характеристики обраної моделі Ви можете дізнатись у ​ Вашого Авторизованого дилера ŠKODA. 

Return
+