-10% на АКБ від Skoda «Автотрейдинг-Дніпро»

Будь впевненим, що цієї зими твій автомобіль не підведе!

Сервіс Автотрейдинг-Дніпро пропонує знижку -10% на нові автомобільні акумуляторні батареї всім власникам автомобілів Skoda!

Підготуй автомобіль до зими, а себе - до комфортних поїздок!

Акція діє з 01.12.2022 р. до 28.02.2023 р.

* знижка надається при умові установки АКБ та перевірці електронного обладнання на сервісній станції SKODA «Автотрейдінг-Дніпро» з наданням гарантії.

Чекаємо Вас за адресою смт. Слобожанське, вул. Дружби 3а.

Деталі за телефоном 0800-331-561

Вигідна осіння діагностика за 499 грн.!

Осінній період – час для підготовки автомобіля до зими.

Необхідно переконатися, що з настанням несприятливих погодних умов осені та зими подорожі на автомобілі будуть безпечними та комфортними. Компанія Автотрейдінг -Дніпро запрошує Вас взяти участь у сервісній акції Вигідна осіння діагностика за 499 грн.! ⠀

Це комплексна діагностика, яка включає в себе:

  • комп’ютерну діагностику;
  • огляд ходової частини; 
  • перевірку рівня технічних рідин;
  • перевірку гальмівної системи автомобіля;
  • перевірку АКБ;

В рамках акції Ви зможете отримати знижку на послуги сервісу у розмірі 20% та 10% на запасні частини!

* Акція діє з 01.10.2022 р. до 30.11.2022 р.

*Знижка надається на роботу та запасні частини з усунення виявлених недоліків після проведення акційної діагностики. Знижка не поширюється на малярно-кузовні роботи та запасні части, аксесуари та не сумується з поточними акціями та знижками.

Чекаємо Вас за адресою смт. Слобожанське, вул. Дружби 3а.

Деталі за телефоном 0800-331-561 Підготуйте автомобіль до зими, а себе - до нових комфортних поїздок

Розіграш подарунків від ŠKODA «Відвага, лояльність, витримка».

З 01 липня по 31 серпня 2022 всі клієнти сервісних станцій мережі ŠKODA зможуть взяти участь в розіграшу смарт-тримачів ŠKODA з асортименту оригінальних аксесуарів. Клієнти, які протягом дії акції відвідали сервісну станцію мережі ŠKODA, провели ТО або ремонт автомобіля з використанням лише оригінальних запасних частин ŠKODA, будуть мати шанс виграти один з 50 комплектів смарт-тримачів для автомобіля.

В комплект тримачів включено: тримач мультимедіа, плічка для одягу, гачок та адаптер. Такий комплект додасть комфорту вашій поїздці, якою б не була її мета та відстань. Смарт-тримачі стануть у нагоді в вашому автомобілі для вас та ваших пасажирів.

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш відбудеться 15 вересня 2022 року.

Інформація про переможців буде розміщена на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля. Отримати подарунок можна буде у сервісному центрі, де ви проходили ТО або ремонт вашого автомобіля.

Офіційні правила участі в акції «Відвага, лояльність, витримка».

*Акція діє в дилерських підприємствах мережі ŠKODA, вказаних в Офіційних правилах участі в акції.