SKODA 24

Skoda24 програма, яка надає власникам автомобілів SKODA безкоштовну технічну допомогу на весь гарантийній термін.

Технічна консультація

В разі звернення до цілодобової гарячої лінії SKODA по телефону 0 800 500 23 ви отримуєте кваліфіковану консультацію для можливого усунення несправності вашого автомобіля самостійно. У разі необхідності, диспетчер переадресує ваше повідомлення за вказаним номером (близьким, знайомим і т.д.) або викличе додаткову допомогу (медичну, страхову і т.д.)

Технічна допомога в дорозі

В разі, якщо несправність неможливо усунути з технічною консультацією вам максимально швидко організована технічна допомога на місце поломки автомобіля: заміна колеса; доставка палива; підзарядка акумулятора; аварійне відкриття дверей; відігрівання замків дверей та багажника; буксирування з проїжджої частини.

Евакуація

Послуги евакуації надаються при серйозних несправності, коли ваш автомобіль не може самостійно пересуватися. В такому випадку автомобіль буде транспортований до найближчого офіційного сервісного центру SKODA безкоштовно. Евакуація автомобілів постраждали в ДТП і автомобілів, які не перебувають на гарантії, оплачується власниками самостійно.